ЕРОТСКИ ПРИКАЗНИ (6): ЉУБОВ. Еротски приказни


Страница не найдена - Популярное видео для телефона

icon icon icon
 • Страница не существует!
 • iconМузыка
 • iconФильмы
 • iconТВ Шоу
 • iconКатегории видео
Или воспользуйтесь поиском.
 • Меню
 • iconМузыка
 • iconФильмы
 • iconТВ Шоу
 • iconКатегории видео
  © 2011 - 2018   Страница не найдена - Популярное видео для телефона FB TW VK G+

namapos.ru

Makedonski Erotski Prikazni - Grupen seks — 365.com.mk

Купить композицию

Купить Купить в другом месте

Загрузка

 • Amazon MP3 Поиск
 • iTunes Поиск

Физические носители

 • Amazon Поиск
 • eBay Поиск

Похоже, мы не знаем об этой композиции! Можешь помочь?

Ты что-нибудь знаешь о видеоролике YouTube для этой композиции? Добавить видео

Ты знаешь, что это за музыка? Отметь тегом эту композицию

Ты что-нибудь знаешь про эту композицию? Написать вики-статью

Похожие исполнители

 1. 365.com.mk | eBanka.com.mk

 2. Изображение для 'www.RadioMk.com'

  www.RadioMk.com

 3. Изображение для 'www.yucafe.com'

  www.yucafe.com

 4. Изображение для 'Parketi'

  Parketi

Надоела реклама? Оформи подписку

www.last.fm

еротски приказни - slatkatajna

Picture

МАЛЕЧКАТА ЦРНКАКако помали,со моите другари одевме во една напуштена куќичка,таму си ги дркавме,а сега сакавме да ја преуредиме и таму да правиме забави...Беше ова лето,кога ја запознав,мала црнка,многу убава,со големи цицки..Се викаше Ања,се понуди да ни помогне во уредувањето.Започнавме,а јас само планирав како да ја смувам и да ја легнам.Откако средивме,забавата требаше да започне.Ања дојде со двете сестри,кои беа исто така згодни и убави како неа.Другарите ги забавуваа нејзините сестри за јас да можам да бидам со неа насамо.Не се даваше лесно,се срамеше.Јас веќе изнервиран,сакав да си одам,но таа сепак попушти,ме задржа,ми понуди малку да се опуштиме.Влеговме во една соба,јас легнав на кревет,и изненада,како едвај да го чекаше тоа,веднаш рипна врз мене,почна да ме бакнува,милува...Малку се поттргна,и почна да ми ги соблекува фармерките,додека јас зачудено ја гледав...Цицките ги триеше на курот преку моите боксерки...Возбуден,треперев,додека таа со секси движења сеуште се триеше од мојот набрекнат кур...и веќе не можев да издржам,свршив..а таа ми ги соблече боксерките и спермата почна да ја размачкува по нејзините цицки..Потоа ми го намести пичето на уста,ја лижев,имаше толку слатко пиче,сочно,мазно,депилирано...Скокнав како луд,и почнав да и го набивам курот,без кондом,јако..а следната поза ни беше таа одозгора..се качи,го наседна,се набиваше...се извиваше,мешаше...го примаше курот до крај,со задоволство..стенкаше слатко..не можев да издржам,свршив,но за среќа навреме го извадив,па со курот шприцав врз пичето...а тоа не и беше доволно,па го лапна,го излижа целиот кур,го зема во рака и започна да го дрка...го стави и меѓу цицките,го триеше,го лапаше...а јас повторно не можев да издржам,полудев...ја шприцав по лицето,на цицките...После така добри партии секс,легнавме да се одмориме...И оттогаш не се гледаме често,но кога и да се видиме,имам јак и луд секс...

Picture СЕКСИПИЛНАТА ПЛАВУША

Беше тоа минатото лето...И сега,кога ќе се сетам на сексипилната плавуша,ми се дига курот.Возев камион,и некако,возејќи ми се дигна,па гледав лево десно,да видам некоја спонзоруша,да се испразнам...И додека размислував за тоа,здогледав една ниска,сексипилна плавуша,во минич и чипкани хулахопки.Многу се напалив,се гледаше дека е курва.Застанав и преку прозор ја прашав дали е за секс,а таа се согласи и влезе во камионот,ја сместив позади во делот за спиење,а јас се паркирав и влегов кај неа.Таа веќе соблечена и со раширени нозе ме чекаше,и ми рече да ја ебам како животно,јако,агресивно.Пичката и беше мазна,избричена,а цицките големи.Почнав да ја набивам,јако,до крај,дури се слушаше и јајцата колку силно удираа додека продирав силно.Таа се тресеше од возбуда,стенкаше,и кога веќе осетив дека ќе свршам,и го набив курот во уста и свршив како коњ...Целата сперма ја голтна,а потоа и реков да продолжи да го лиже и пуши,од коренот на курот до главата...ухх..како го лижеше,цел,милиметар по милиметар.Посакав да ја ебам и во газе,кое и беше прекрасно обликувано,секси.Како ја набивав,таа врескаше од болка и задоволство,но и сама се набиваше,а јас уживав како никогаш дотогаш,поготово со курва,и после пак и го ставив во пичка,се додека и она не сврши...и додека од нејзината жешка пичка истекуваше топло сокче,се гледаше дека ужива...Долго време одам на таа релација,очекував дека ќе ја видам во тој крај,но никогаш повеќе не ја видов,а тоа ебење нема да го заборавам никогаш...

Picture НЕВЕРНА СОПРУГА

Работам во книгодвоство во една банка,работа секогаш има преку глава,така да дома доаѓам касно,уморен и обично веднаш на спиење.Мојата сопруга е крупна плавуша со големи гради кои со задоволство ги истакнува преку тесни маици.Секс имаме двапати неделно,но јас не можам да ја задоволам,свршувам брзо а и курот ми е многу мал.Многу пати замислував како има љубовник со кого се ебе додека јас сум на работа,кој и ја шири пичката со големиот и дебел кур,многу поголем од моите 13 см.И многу пати замислувајќи го тоа,дркав.Еден ден од работа излегов порано,и бидејќи не ми беше добро,отидов дома.Кога стигнав,ме изненади колата на пријателот Иван,која беше паркирана во дворот.Не влегов дома,туку отидов до прозорецот од дневната соба,и,го видов она што одамна го посакував.Иван седеше со раширени нозе на троседот,а мојата мила женичка наведната,се сладеше со неговиот дебел,голем и тврд кур,кој успеваше да го лапне само до пола.Двајцата беа голи,а јас се возбудив веднаш штом ги видов и почнав да дркам,не ми требаше многу,веднаш почна да прска сперма по зидот на куќата.Потоа го видов Иван како стана,она легна на троседот чекајќи..а тој го држеше големиот кур во рака,благо дркајќи го,и полека и го стави а таа се повеќе се подрашируваше,да го прими цел...Ме изненади како беше груб со неа,како ја набиваше дивјачки,без милост..јас само гледав без здив,а курот пак ми се стврдна како никогаш дотогаш,и пак почнав да дркам,насладувајќи се со пичката на жена ми набиена на курот на Иван.Ми се чинеше дека ја ебе со саати...Потоа Иван ги забрза движењата,и и сврши на стомак,а откако он се тргна на страна,ја видов пичката на жена ми,раширена,мокра,црвена,набрекната...чуствував љубомора но и возбуда што конечно некој ја изеба жена ми како што треба.Се вратив на работа,но при самата помисла на тоа што го видов,морав да одам во тоалетот и пак да го издркам.Кога се вратив дома,нормално не споменав ништо,но приметив како е среќна и задоволна.После тоа често излегував од работа да можам да ги гледам,но повеќе не стоев надвор,туку ги гледав од другата соба...

slatkatajna.weebly.com

ЕРОТСКИ ПРИКАЗНИ (6): ЉУБОВ

Мирна, свежа ноќ, создадена за спиење, но Ана се разбуди и повторно не презаспа. Сакаше да се убеди и поверува дека ова е само обична авантура и најважно е физичкото задоволство. Толку. „Барем сексот отсекогаш ни бил прекрасен“, се насмеа, кога се сети на нивното водење љубов.

Меѓутоа дел од неа имаше некое поинакво претчувство. Нивната врска не беше секс без љубов, туку секс со огромна љубов. Чувствата трчаат само напред, не се кријат. Особено кај Бојан. Се приметуваа во неговиот одлучен поглед да биде заедно со неа, да ја владее ситуацијата, во однесувањето, во начинот како и приоѓаше, неговата нежност, спокој, копнеж, страст во водењето љубов. Се наежи кога се сети на треперењата кога е со него, секој негов збор ја оживува, секоја негова постапка и дава надеж за живот. Времето не секогаш е лек. Може од тоа мало останато жарче што останало во срцето да се распали голем пожар.

Дремејќи доби порака од Бојан на мобилен: „Ана, спиеш?“ „Не“, му пиша. Си помисли во неа: „Иако, целата сум во прашалници, морам да бидам трпелива да издржам и така за некој саат сè ќе се знае, посебно иднината“.

Доби уште една порака: „Доаѓам кај тебе, всушност, пред врата сум“. Ја отвори вратата. Влезе, ја прегрна и бакна и ја праша како помина ноќта.

Наместо одговор таа почна страсно да го бакнува. Силно го повлече кон себе и паднаа на креветот. Му го бакнуваше лицето, вратот, рамената. Му го соблече сакото и почна да му ја соблекува кошулата. Тој, занесен од нејзиниот наплив, жар за водење љубов, почна нежно да и го масира вратот и му ја соблекуваше кошулата, а под нејзината тенка ноќница се наѕираа нејзините набрекнати брадавици, нејзиното страсно меѓуножје кои трепереа како кокиче над снег. Бојан почна да оди надолу и со огромно задоволство ги грицкаше нејзините брадавици, ги масираше нејзините бујни гради.

Од неговиот допир почна да стенка под него и се изврти да може целиот да биде нејзин. Ги лижеше, грицкаше, неговите тестиси и полека со рацете го милуваше главчето на неговиот врел орган кој се подигна, прав и тврд како копје, од кој почна да пушта сокови кои ги подмачкуваа и влажеа нејзините врели усни. Во исто време тој со усните и рацете полека кружеше околу нејзиното слатко меѓуножје и сè повеќе ја отвораше нејзината врела школка. Целосно и сè раширија нозете и тој со јазикот ја бакнуваше, влегуваше во неа сè подлабоко, гризејќи ја нежно, а со прстите сè повеќе и ја отвораше школката.

Почна да се свиткува и да стенка, а тој се поцврсто влегуваше во неа, со неговиот јазик кој и правеше вибрации по целото меѓуножје.

Неговиот орган го лижеше со нејзините меки усни, со рацете му ги чешкаше тестисите. Беа многу возбудени, запалени, испотени и не издржаа. Почнаа двајцата да стенкаат. Неговиот сок ја наполни нејзината врела уста. Тоа е врв на љубов, страст, љубовен допир, задоволство. Љубовта сама излегува на површина, не е иста со сексот. Вода и масло и заедно во чаша се делат

Се истушираа, Ани почна да се средува. „Сега ќе одиме во еден нов ресторан кој е блиску и се наоѓа спроти мојата куќа. Ана многу се радувам што дојде во градот. Овие денови ќе прошетаме да го разгледаш градот и се запознаеш со културата, историјата, спомениците во градот“, ѝ рече Бојан. За кратко време Ани беше подготвена, бидејќи немаше трпение, беше љубопитна. Влегоа и седнаа на терасата од ресторанот која изобилуваше со цвеќе и разни растенија. Пријатната атмосфера беше придружена со тивка музика.

Тој ѝ рече: „Едвај чекав да се раздени да дојдам да те видам. Времето поминува но некои спомени само тлеат и чекаат повод да пламнат. Сè тоа што со години тлееше во мене сега гори“.

„Бојан ќе ми објасниш ли што се случува?“, го праша Ана. „Ана ти кажав нешто еве сега сè ќе ти објаснам. После таа ноќ таа се обидуваше извесно време да ме придобие, но јас ужасно се чувствував поради тебе. Извесно време помина и ми кажа дека е бремена. Не се сеќавав како се случило тоа. Ни таа ни јас не сакавме да се земеме, но нејзината здравствена ситуација беше таква што не можеше поинаку освен да се роди детето. Јас кратко ја знаев, но способна беше за секакви глупости“, ѝ одговори Бојан. „Каде е сега таа?“, го праша Ана. Намерно не сакаше да му потенцира сопруга. Тој одмавна со главата и ѝ одговори: „Замина веднаш по породувањето. Не ја интересираше да создаде семејство, долго време ја немаше, се криеше, и пред извесно време испрати адвокат за развод. Се разведовме и мојот живот ќе продолжи со“, застана малку и продолжи: „Со таа што ја сакам. Нормално, и ако таа сака“.

АНИ

ЕРОТСКИ ПРИКАЗНИ (5): Патување

ЕРОТСКИ ПРИКАЗНИ (4): ИСПОЛНЕТА ЖЕЛБА 

ЕРОТСКИ ПРИКАЗНИ (3): Исповед

ЕРОТСКИ ПРИКАЗНИ (2): Повторна средба

ЕРОТСКИ ПРИКАЗНИ (1): Средба

zenskimagazin.mk